Články ze světa Wow!

Steve a Maggie prolomili hranici 12 milionů sledujících

17. srpen 2021

Děti z celého světa se učí angličtinu podle videí z Liberce.

Jak jsme se poprali s distanční výukou?

26. říjen 2020

Z rozhovorů s pedagogy, kteří učí podle Wow! materiálů jsme vybrali to nejzajímavější, co se týče distanční či online výuky a jejich výzev.

Wow!English v České televizi

16. říjen 2020

Na obrazovkách jste na jaře měli možnost potkat Steva a Maggie. Nyní se vrací i během podzimního uzavření škol. Kdo za tím stojí?

Odpovědi na nejčastější otázky rodičů

31. srpen 2020

Jako rodič máte, co se týče výuky angličtiny, jistě spousty dotazů. V následujícím článku jsme zodpověděli ty nejčastější z nich.

Materiály Wow! očima učitelů

15. květen 2020

Pedagogové vyučující s materiály Wow! odpovídají na základě svých zkušeností na potíže, se kterými se dříve, než poznali metodiku Wow!, často setkávali.

Augustin Bernard: Písničky pro Wow! musí být happy

18. duben 2019

Je umění dostat z hlavy melodie Wow!English. Dobrá nálada a pozitivní energie jsou cítit z každého tónu. Jak vznikaly a kdo za nimi stojí?

Zkušenosti z praxe – jak se učí podle Wow!

15. duben 2019

„Wow! prošlo rukama“ během pěti let přes 200 dětí, od tříletých po 2. třídu ZŠ. Daniela Cáceres věří, že metoda Wow! je pro učitele tím nejlepším pomocníkem.

Jak na anglická slovíčka – 1. díl: Obrázkové karty – zábavné učení slovíček

15. duben 2019

Přemýšlíte, jak efektivně seznámit děti s novými slovíčky? Hrajte hry s obrázkovými kartami! Inspirujte se třeba těmito příklady z metodiky Wow!English. Všechny pomůcky si můžete vyrobit i sami!

Čtyři tipy, jak s dětmi procvičovat angličtinu

15. duben 2019

Chcete s dětmi trénovat angličtinu i doma? Tady je několik tipů, jak na to. Využívá je třeba Kateřina Zázvorková, maminka čtyřletého Olivera, který má rád hlavně videa na Wow!English TV

Naučte se učit angličtinu s Wow! aneb vyzkoušeli jsme za vás

9. duben 2019

Jak probíhalo seznámení s Wow!English nám popsala paní Marie Švandová.

Začala ve čtyřech letech, ve dvanácti už se přes angličtinu učila čínsky

10. leden 2019

Tereza je jedna z prvních studentů Steva. S metodou Wow! začínala ve 4 letech. Její rodiče toto rozhodnutí do dnes hodnotí jako jedno z nejlepších, co ohledně vzdělání dcery udělali.

Interaktivní portál My Wow! rozhodně stojí za návštěvu. Nejen že zde najdete spousty zábavných videí se Stevem, Maggie a Bobbym, ale díky aplikacím pro Android a iOS si videa pustíte kdykoliv, kdekoliv a bez reklam. No není to super?