Wow!Orange

Materiály Wow!Orange jsou určené k výuce angličtiny žáků 2. tříd ZŠ (7-8 let). Na co se můžete těšit v našich materiálech se dozvíte níže.

Video materiál

Video-příběhy a video-písničky jsou stěžejní součástí dětského setu. Díky voucheru s unikátním kódem je zaručen přístup k video-příběhům a video-písničkám po registraci na portálu mywowenglish.com z jakéhokoli přístroje online.

Workbook

Každý student obdrží svůj barevná pracovní učebnice s aktivitami provázanými s video-příběhy a video-písničkami, ve kterém obrázkový slovník lehce a hravě seznámí s novou slovní zásobou vždy v kontextu a jenž nabízí možnost zábavných domácích úkolů: spojení práce s pracovní učebnicí a sledování videa doma.

Materiály pro učitele

 • Teacher´ s Book
  Základní kniha, ve které jsou rozepsané doporučené plány hodin (lesson plans), texty písniček, vypsaná slovní zásoba, jazykové a gramatické struktury jednotlivých lekcí, seznam aktivit doporučených pro dané hodiny včetně čísel obrázkových karet pro danou lekci. 

 • Obrázkové karty
  Nádherně vyvedené obrázkové karty symbolicky zastupující daný předmět jsou ideální k použití ve všech 4 klíčových fázích. Pro snazší orientaci jsou témata napsána barvou řady a v dolní části je napsán název lexikální struktury pro postupné seznamování se se psanou formou anglického jazyka (whole word recognition).

 • Teaching Manual
  Zde naleznete v angličtině detailně popsanou metodiku Wow!, základní pedagogické principy, typy inteligencí a práce s nimi, rady učitelům, ukázkové Lesson plans pro jednotlivé barvy a hlavně dopodrobna vysvětlené 4 klíčové fáze učení (Key Learning Stages). 

 • GameBank
  Soubor her v tištěné formě, ve kterém jsou všechny aktivity srozumitelně popsány, včetně seznamu potřebných pomůcek a materiálu, zařazení do klíčové fáze učení a probírané lexikální skupiny. 

Podpora učitelů

 • Wow!Academy
  Vzdělávací portál, kde jsou pohromadě všechny dostupné kurzy pro učitele. Snadná registrace (podobně jako při zakládání emailu) v návaznosti na e-mail, který od nás obdržíte 

 • Online GameBank
  Velice přehledný online soubor, kde si podle daných kritérií vyfiltrujete požadovanou hru s jejím popiskem a videem, na kterém je hra zobrazená.

Doplňkové materiály

 • Maňásek Maggie
  Ideální pomocník při výuce angličtiny nejmenších studentů, tzv. Language Hook.

 • Printables/doplňkové materiály
  Instrumentální písničky pro učitele a další spousta materiálu k vytištění (testy, černobíle obrázkové karty, zpěvníky s texty písniček, apod.).

 • Extra Lessons
  např. Easter, Halloween či Christmas lesson a Summer holiday lesson.

Zaujaly vás Wow! materiály?

Podívejte se na ukázky videí pro výukové materiály.

Stačí se zaregistrovat na MyWow!English kliknutím na tlačítko níže.

 

 

mywowenglish.com

Interaktivní portál My Wow! rozhodně stojí za návštěvu. Nejen že zde najdete spousty zábavných videí se Stevem, Maggie a Bobbym, ale díky aplikacím pro Android a iOS si videa pustíte kdykoliv, kdekoliv a bez reklam. No není to super?