Wow!Blue

Materiály Wow!Blue jsou určené k výuce angličtiny dětí od 4 do 6 let. Na co se v nich můžete těšit,         se dozvíte níže.

Video materiál

Video příběhy a video písničky jsou stěžejní součástí setu  pro žáka. Díky unikátnímu kódu je zaručen přístup k video příběhům a video písničkám po registraci na portálu mywowenglish.com z jakéhokoli přístroje online.

Workbook

Každý žák obdrží svoji barevnou pracovní učebnici                  s aktivitami provázanými s video příběhy a video písničkami, ve kterém obrázkový slovník lehce a hravě seznámí s novou slovní zásobou vždy v kontextu a jež nabízí možnost zábavných domácích úkolů: spojení práce s pracovní učebnicí a sledováním videa doma.

Materiály pro učitele

 • Teacher´ s Book
  Základní kniha, ve které jsou rozepsané doporučené plány hodin (lesson plans), texty písniček, vypsaná slovní zásoba, jazykové a gramatické struktury jednotlivých lekcí, seznam aktivit doporučených pro dané hodiny včetně čísel obrázkových karet pro danou lekci. 

 • Obrázkové karty
  Nádherně vyvedené obrázkové karty symbolicky zastupující daný předmět jsou ideální k použití ve všech     4 klíčových fázích. Pro snazší orientaci jsou témata napsána barvou řady a v dolní části je napsán název lexikální struktury pro postupné seznamování se se psanou formou anglického jazyka (whole word recognition).

 • Teaching Manual
  Zde naleznete v angličtině detailně popsanou metodiku Wow!, základní pedagogické principy, typy inteligencí        a práce s nimi, rady učitelům, ukázkové Lesson plans      pro jednotlivé barvy a hlavně dopodrobna vysvětlené       4 klíčové fáze učení (Key Learning Stages). 

 • Game Bank
  Soubor her, ve kterém jsou všechny aktivity srozumitelně popsány, včetně seznamu potřebných pomůcek                 a materiálu, zařazení do klíčové fáze učení a probírané lexikální skupiny. 

Podpora učitelů

 • Wow!Academy
  Vzdělávací portál, kde jsou pohromadě všechny dostupné kurzy pro učitele. Snadná registrace (podobně jako         při zakládání emailu) v návaznosti na e-mail, který od nás obdržíte 

 • Online Game Bank
  Velice přehledný online soubor, kde si podle daných kritérií vyfiltrujete požadovanou hru s jejím popiskem a videem,  na kterém je hra zobrazená.

Doplňkové materiály

 • Maňásek Maggie
  Ideální pomocník při výuce angličtiny nejmenších studentů, tzv. Language Hook.

 • Printables/doplňkové materiály
  Instrumentální písničky pro učitele a další spousta materiálu k vytištění (černobílé obrázkové karty, zpěvníky s texty písniček, apod.).

 • Extra Lessons
  Kompletní vypracované hodiny na témata Easter, Halloween či Christmas.

Zaujaly vás materiály Wow! ?

Podívejte se na ukázky videí pro výukové materiály.

Stačí se zaregistrovat na MyWow!English kliknutím na tlačítko níže.

 

 

mywowenglish.com

Interaktivní portál My Wow! rozhodně stojí za návštěvu. Nejen že zde najdete spousty zábavných videí se Stevem, Maggie a Bobbym, ale díky aplikacím pro Android a iOS si videa pustíte kdykoliv, kdekoliv a bez reklam. No není to super?