Referencie od učiteľov Wow! z celého sveta

Referencie od učiteľov Wow! z celého sveta

Materiály Wow! používajú školy a učitelia na celom svete. Tu sú ich skúsenosti:

"

Španielsko

Getxo, Hey Let's English – Jairo Navarro

Vďaka metóde Wow! sa nám podarilo dosiahnuť, že naši žiaci sú motivovaní, sústredení a naučia sa vytvárať štruktúry v angličtine oveľa rýchlejšie ako pri tradičných metódach. Naši učitelia a rodičia detí sú tiež veľmi spokojní a motivovaní.

Ceuta, British Academy Ceuta – Scott Thomas

Objavenie materiálov Wow! a Wow! metódy bolo pre našu jazykovú školu a študentov veľkým obohatením. Okrem všetkých školení a podpory poskytujú aj pútavé materiály, interaktívne zdroje na učenie sa z domu, dobre štruktúrované plány hodín a vynikajúcu škálu zábavných aktivít na hodinách, ktoré skutočne podnecujú predstavivosť našich študentov a robia proces učenia zábavným a efektívnym.

Sri Lanka

Anuradhapura, Vision Education Institute – Ruwan Nishantha

Vyučovacia hodina je aktívna od začiatku až do konca a zahŕňa interaktívne aktivity. Žiaci si osvojujú jazyk simultánne bez akéhokoľvek násilia a úlohou učiteľa je podporovať deti. Toto je nad rámec tradičnej " metódy s kriedou a tabuľou.".

Maďarsko

Pécs, Sarolta Márk

Wow! sa nám páči, pretože pesničky sú naozaj zábavné a ľahko sa používajú, pracovný zošit je pekný a páčia sa nám krátke príbehy, vyfarbovanie a ďalšie aktivity, hry sú motivujúce a deti ich majú rady.

Príručka pre učiteľa / GameBank (zbierka hier) je veľmi užitočná a s jej pomocou je príprava na vyučovanie veľmi jednoduchá. Ako učiteľ môžete do svojich plánov hodín vložiť aj svoje vlastné nápady a vytvoriť si hodinu vo vlastnom štýle, stále však s pevným základom metódy Wow!

Online školenia pre učiteľov sú skvelé a podpora tímu WattsEnglish je fantastická - rýchla, priateľská a nepretržitá, patríte do rodiny WattsEnglish a to je to najväčšie Wow!

Táto metóda jednoducho funguje! A funguje naozaj efektívne. Vidím pokrok od lekcie k lekcii. Deti získavajú toľko vedomostí a radi sa učia, hrajú sa s touto metódou. Učila som deti angličtinu aj inými metódami a pre porovnanie môžem povedať, že táto naozaj funguje. Táto metóda je tak dobre naplánovaná, zostavená a vypracovaná, že ako učiteľka som viac ako spokojná s Wow!

Taliansko

 Nuoro (Sardínia), Dana Schlitzova

Vyučujem angličtinu s pútavými materiálmi Wow! na Sardínii. Všetky materiály pre učiteľov sú naozaj fantastické a veľmi ľahko sa používajú. Sú plné skvelých tipov a rád. Deti milujú farebné pracovné zošity so skutočnou tvárou Steva a straky Maggie na každej strane a veľmi sa bavia pri sledovaní videopríbehov a videoklipov! Metódu Wow! a jej čarovné Wow! materiály úprimne odporúčam všetkým učiteľom. Svojich žiakov urobíte šťastnými a vzbudíte u nich záujem o angličtinu. Na opísanie Wow! metódy stačia len 3 slová: ZÁBAVNÁ, JEDNODUCHÁ a ÚČINNÁ!

Pistoia, Elena Innocenti

Ja a moje deti milujeme používanie Wow! materiálov, pretože sú zábavné, farebné a naozaj zaujímavé na učenie sa množstva slovíčok. Skutočné tváre a DVD vo vnútri Wow! kníh sú úžasnými pomocníkmi, ktorí zábavnou formou predstavujú učivo! 

Moje deti milujú príbehy Steva a Maggie! Odporúčam poznať materiály a videá aj pre učiteľov, ktorí nie sú rodení, a príručka pre učiteľa je užitočná na prípravu hodín.

Veľmi sa nám páčia Wow! materiály :)

Villacidro (Sardínia), Ivana Saiu

S metodikou Wow som veľmi spokojná. Hneď ako som dostala didaktické materiály, uvedomila som si, aké jednoduché je zaviesť do praxe lekcie, ktoré mi tím WE odporučil. 

K dispozícii je kniha plná hier a piesne sú originálne a chytľavé. Deti milujú sledovať videoklipy a zbožňujú spievať spolu so Stevom a Maggie..

Naše hodiny sú pre deti a aj pre mňa zábavou! Ďakujem Wattsenglish!!! 

Messina (Sicília), Učiteľka Edith

Wow!English je najlepší zdroj informácií pre učiteľov: plný užitočných tipov, nápadov, plánov hodín, hier, piesní a videí. Zjednodušuje plánovanie vyučovacích hodín, zabezpečuje plynulý priebeh vyučovania, zapája žiakov. Wow! zapája do učenia aj rodiny vďaka Wow! materiálom: knihám, CD a DVD, ktoré môžu používať doma. Vďaka metóde Wow! a jej hlavným hrdinom Stevovi a Maggie sa žiaci učia angličtinu zábavnou a jednoduchou formou. Vrelo ju odporúčam všetkým!

My jednoducho milujeme Wow! 

Catania (Sicília), Učiteľka Margherita

Wow! materiály sú farebné, ľahko sa používajú a sú zrozumiteľné, príjemné piesne a zábavné videá. Metodika funguje veľmi dobre, deti sa hrajú a učia a zároveň sa pri tom zabávajú a hýbu. Vždy sa tešia na ďalšiu hodinu angličtiny!

Pomezia, Emanuela Iovini

Fantastické materiály, skvelé tipy pre učiteľov. Deti milujú Maggie a Steva. Videoklipy sa im páčia a pesničky sa dajú ľahko odspievať!!!

 

 

Macedónsko 

Shtip, Foreign Language Centre "Delta Zita Mi" - Dijana Nikolova

Naša jazyková škola sa stala veľmi atraktívnou, odkedy sme začali uplatňovať metodiku Wow! spolu s materiálmi Wow!.

Hlavným dôvodom, prečo naši učitelia radi používajú metodiku aj materiály, je ich inovatívnosť a úspešnosť - majú pripravený podrobný plán na každú vyučovaciu hodinu, takže učitelia trávia menej času prípravou na hodinu vopred. K dispozícii je množstvo doplnkových učebných materiálov a učitelia ich radi využívajú, aby boli ich hodiny pútavé a zaujímavé.

Každá hodina je jedinečná a odlišná, takže študenti sa nenudia, ale naopak sa zabávajú, čo zefektívňuje a uľahčuje proces učenia sa angličtiny. Deti začnú používať angličtinu veľmi spontánne a prirodzene.

Spokojní sú aj rodičia, pretože ich deti milujú Steva a Maggie a s nadšením chodia na hodiny angličtiny. Pokroky zaznamenali veľmi skoro po tom, ako ich dieťa začalo s kurzom. Učebné osnovy Wow! materiálov sa zhodujú s učebnými osnovami v škole. Výsledkom kurzu Wow! je: spokojní žiaci - spokojní učitelia a ešte spokojnejší rodičia.

Bulharsko

Sofia, iStudy Language School in Sofia - Irina Marinov

Wow! English materiály sú skvelé! Sú veľmi zaujímavé pre učiteľov, ako aj pre žiakov a ich rodičov. Videá sú zábavné a zároveň poskytujú mladým študentom hlbšie vedomosti o jazyku. Postavičky sú úžasné a najmä Maggie sa stala obľúbeným nezbedným vtáčikom” detí. Prítomnosť Steva v triede prostredníctvom videoklipov a piesní je nenahraditeľným zážitkom. Je to, akoby ste mali v triede druhého učiteľa. Knihy sú pre deti prispôsobené a poskytujú práve toľko materiálu, aby bol vždy čas na hry a interakciu.

Litva

Riga, Valodu kursi Tev - Lingita Lina Bopulu

Sme radi, že môžeme spolupracovať s materiálmi Wow!English a tímom Wattsenglish. Premýšľali ste niekedy o výučbe angličtiny pre deti? Odporúčame vám vybrať si materiály Wow!English. Prečo? –  Spolupráca s tímom Wattsenglish znamená podporu v každodennom živote, porozumenie a pozitívny prístup.

Chorvátsko

Split, FUN2LEARN Škola stranih jezika - Ivana Akrap Antic

Pracovali sme s veľmi malými žiakmi a vyskúšali sme si veľa kurzov a online materiálov, ktoré sme sa snažili prispôsobiť tomu, ako by podľa nás malo vyzerať vyučovanie veľmi malých žiakov - veľmi zábavné, dynamické, plné hier a TPR aktivít, ale aj zamerané na vhodné LL video príbehy/piesne, ktoré sa dajú pozerať doma. 

Toto (video zložka) bol hlavný dôvod, prečo sme vyskúšali sady Wow!, ale zistili sme, že je to oveľa viac. Zarazilo nás, aké komplexné boli kurzy, množstvo premyslených a vyskúšaných aktivít a hier, ktoré sú nenáročné na prípravu a skutočne fungujú v triede s malými žiakmi.

Metodické školenia sú jasné, stručné a nepochybne užitočné najmä (ale nielen) pre učiteľov, ktorí začínajú učiť veľmi malých žiakov

Naši žiaci  MILUJÚ Steva a Maggie. Videá považujú za zábavné a nevedia sa dočkať, kedy si ich na hodine pustíme, aj keď ich majú doma!

Ak ide o kurzy pre staršie deti ("Bronz" a "Silver"), tiež sme zistili, že sú presne tým, čo sme potrebovali. Sú jednoznačne „školskejšie“ ako predchádzajúce kurzy, ale stále sú zábavné, vtipné a veľmi motivujúce, skvelý mix „vážneho“ a hravého.

Nemecko

Braunschweig, Kilangu - Sprachen spielend lernen - Ulrike Scherweit

Chytľavé piesne, príjemné hry a aktivity, drilovanie cieľového jazyka je prospešné, dobre štruktúrované plány hodín, zameranie na zobrazovanie, nielen na rozprávanie. 

Poľsko

Varšava, Horyzont Education - Magdalena Kosinska

Každý, kto sa stretne s Wow!English, je fascinovaný jej účinnosťou.

Deti sú spokojné vďaka zaujímavým a zábavným lekciám, chcú sa zapojiť a neboja sa hovoriť po anglicky. Často si ani nevšimnú, že musia používať iný jazyk – začnú hovoriť prirodzene. Radi sa zúčastňujú všetkých hier, ktoré sú pripravené špeciálne pre ich vek – je to záruka pozitívneho a úspešného zvládnutia práce v triede. Rýchlo si osvoja všetky slová a štruktúry, aktívne ich používajú s britským prízvukom – rozvíja to ich jazykové schopnosti po všetkých stránkach.

Rodičia sú vďační, že sa ich deti učia angličtinu bez akýchkoľvek diskusií – chcú len tráviť čas so Stevom a Maggie pri speve a rozprávaní. Rodičia veľmi dobre vedia, čo sa na hodinách preberá, a môžu kontrolovať pokroky svojho dieťaťa&/p>.

Učitelia sú spokojní, pretože všetko je pre nich starostlivo pripravené (plány hodín, videá a pesničky, flashkarty, hry, tipy na zvládnutie vedenia hodiny a mnoho ďalšieho) – môžu sa plne sústrediť na svojich žiakov.

Riaditelia škôlok a škôl sú radi, že majú tento program; je to jedinečný koncept, ktorý im pomáha konkurovať na miestnom trhu. Dokonca môžu bez väčších problémov prijať výmenu učiteľa´počas školského roka, pretože program im poskytuje stabilitu a slobodu.

Všetky úrovne sú veľmi ucelené a dávajú možnosť pokračovať v jednej metóde počas 8 rokov.

S radosťou odporúčame Wow!English všetkým, ktorí chcú byť úspešní pri výučbe angličtiny pre deti.

"

Späť na články

MyWow

Interaktívny portál My Wow! naozaj stojí za návštevu. Nájdete tu množstvo zábavných videí so Stevom, Maggie a Bobbym a vďaka našej aplikácii pre Android a iOS si môžete videá prehrať kedykoľvek a kdekoľvek, bez reklám. Super, však?